Zaproszenie na otwarcie wystawy „Kultury prekolumbijskie Kolumbii”.

Listopad 30, 2011 / Nowości 

Jak Państwo wiecie na terenie Pragi Południe znajduje się liczne przedstawicielstwa dyplomatyczne. Bardzo mnie cieszy, że niektóre z nich promują swój kraj i swoją kulturę również za pośrednictwem placówek kulturalnych naszej dzielnicy. Jedną z najaktywniejszych jest Ambasada Kolumbii, która w poprzednim roku zorganizowała dwa wspaniałe koncerty tradycyjnej muzyki kolumbijskiej. Tym razem otrzymałem zaproszenie na interesującą wystawę w Centrum Promocji Kultury, przy ulicy Podskarbińskiej 2 pt. „Kultury prekolumbijskie Kolumbii”. Zwracam uwagę, że otwarcie wystawy uświetni nowa Pani Ambasador Kolumbii Jej Ekscelencja Victoria Gonzalez. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszam.

Wieczornica

Listopad 28, 2011 / Nowości 

Otrzymałem bardzo interesujące zaproszenie od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Gimnazjum nr 24 przy Kobielskiej 5 na montaż słowno muzyczny w wykonaniu uczniów ” Bóg – Honor – Ojczyzna”. Uroczystość odbędzie się30 listopada o godzinie 17. Oczywiście będę obecny i zapraszam wszystkich Państwa.

181 Rocznica wybuchu Powstania Listopadowego

Listopad 22, 2011 / Nowości 

Tradycyjnie w rocznicę wybuchu Powstania Listopadowego zapraszam Państwa na uroczystości, które odbędą się przy pomniku bitwy o Olszynkę Grochowską. Przypominam również, wybierającym się na miejsce, ze należy się bardzo ciepło ubrać. Planu uroczystości przedstawiam poniżej.

Msza w intencji Poległych za Ojczyznę

Listopad 7, 2011 / Artykuły 

Rada Osiedla Grochów Północny
ma zaszczyt zaprosić na uroczystą Mszę Świętą
w intencji Poległych za Ojczyznę.
Suma zostanie odprawiona
13 listopada 2011r o godz. 12:30
w kościele – pomniku Bitwy pod Olszynką
(Parafia Najczystszego Serca Maryi
na Placu gen. Piotra hr. Szembeka)
ul. Chłopickiego 2 w Warszawie
Po Mszy Św. Samorząd Mieszkańców
złoży pamiątkowe wieńce pod tablicami Poległych.