Wybory samorządowe

Październik 18, 2018 / Nowości 

Jestem całe życie związany z Grochowem, tu chodziłem zarówno do przedszkola jak i Szkoły Podstawowej nr 141 przy ulicy Szaserów. Od dwóch kadencji jestem również Radym Dzielnicy Praga Południe. Interweniowałem w bardzo wielu sprawach, z którymi zgłaszali się do mnie mieszkańcy Grochowa. Złożyłem najwięcej zapytań, interpelacji i interwencji w sprawach mieszkańców spośród wszystkich radnych na Pradze Południe.

Jestem również już kolejną kadencję członkiem Rady Osiedla Grochów Północny, naszego lokalnego osiedlowego samorządu. W tym roku zostałem wybrany jego przewodniczącym.

Ze spraw z którymi zgłaszają się do mnie mieszkańcy wyłania się obraz najważniejszych problemów naszej dzielnicy jakimi są:

  • przepełnione szkoły podstawowe na Szaserów i Kwatery Głównej, po skandalicznej likwidacji sześć lat temu szkół przy ulicach: Kobielskiej i Siennickiej, przeciwko której zorganizowałem protest pod Urzędem Dzielnicy
  • remonty nawierzchni dróg lokalnych,
  • nowe świecące latarnie uliczne, doświetlone i bezpieczniejsze przejścia dla pieszych
  • remont kamienic komunalnych, często nawet bez instalacji centralnego ogrzewania
  • uważam, że ilość słupków, które ustawiają obecne władze Warszawy to skandal i będę postulował ich usunięcie.

W najbliższych wyborach bardzo proszę o Państwa głos, aby dalej móc aktywnie sprawować mandat radnego w naszej dzielnicy.

Koncert muzyczny grupy HCR z udziałem Patryka Jakiego

Październik 1, 2018 / Nowości 

Zapraszam Państwa w piątek na koncert, oraz spotkanie podsumowujące kampanię Patryka Jakiego. Spotkanie odbędzie się w Parku Praskim, a grać będzie grupa HCR, która nagrała piosenkę towarzyszącą tej kampanii.

#Jaki2018