Zapraszam na pokaz zdjęć z mojej podróży do Pakistanu

Maj 23, 2013 / Nowości 

Islamska Republika Pakistanu. Kojarzy się jednoznacznie: Bin Laden, zamachy, terroryści. Ale nie ma się czego bać. Nasz grochowski radny pan Marek Borkowski spędził tam 3 tygodnie i wrócił cały i zdrowy. Serdecznie zapraszamy na pokaz zdjęć, oraz relację z Pakistanu w trakcie trwającej tam kampanii wyborczej.

Spotkanie odbędzie się 28 maja we wtorek o godzinie 18 w kawiarni Grochownia, ulica Kobielska 75

https://www.facebook.com/Grochownia

 

Otwarcie nowej sali gimnastycznej w szkole podstawowej nr 141

Maj 23, 2013 / Nowości 

Nowa sala w Szkole Podstawowej nr 141 przy ulicy Szaserów, w której sam spędziłem 8 lat 🙂

Wieczór peruwiański na Saskiej Kępie

Maj 23, 2013 / Nowości 

Zaproszenia na uroczystości w naszej dzielnicy

Maj 11, 2013 / Nowości 

Dzień Kultury Wietnamu na Podskarbińskiej

Maj 7, 2013 / Nowości 

W dniu 10 maja w godzinach 15 – 19 w Centrum Promocji Kultury przy ulicy Podskarbińskiej 2 odbędzie się Dzień Kultury Wietnamu. W programie min. konferencja na temat współpracy gospodarczej, wystawa fotografii o Wietnamie i festiwal kuchni.

Majówka teatralna na Grochowie

Maj 7, 2013 / Artykuły 

Majówka teatralna to plenerowy projekt kulturalny, które odbędzie się w majowy weekend  na terenie Pragi Południe. W dniu 17 maja o godz. 15.00 na Placu Szembeka odbędzie się akcja uliczna Teatru Akt Motyle  zapowiadająca sobotnie wydarzenia na Koziej Górce/Olszynce Grochowskiej.

W drugim dniu  18 maja  o godz. 20.00 na terenie siedziby Teatru Akt przy Łaziebnej 9 odbędzie się koncert  rockowo-bluesowej grupy Entuzjazd i plenerowy spektakl Aktu Płonące laski 4

Majówka teatralna będzie jedną z nielicznych inicjatyw kulturalnych w tym rejonie, dostępną dla okolicznych mieszkańców, gości odwiedzających w weekendy Rezerwat i miejsce bitwy o Olszynkę Grochowską, jak i widzów z drugiej strony Wisły.

Będzie okazją  do wzięcia udziału w prezentacjach teatru ulicznego, cieszącego się popularnością wśród widowni, lecz rzadko goszczącego w Warszawie.  Teatr Akt zaprezentuje się publiczności ze spektaklem plenerowym po raz pierwszy  na Pradze-Południe.

Wstęp wolny. Więcej